برای دسترسی آسان شما عزیزان و اطلاع از آخرین مطالب سایت اپلیکیشن تک نوشت منتشر گردید.

صفحه دانلود

تمدید فرصت دسترسی شرکت‌های دانش‌بنیان به خدمات آزمایشگاهی

رئیس مرکز آزمایشگاهی فناوری‌های راهبردی معاونت علمی گفت: شبکه آزمایشگاهی با هدف کمک به رشد و توسعه شرکت‌های دانش بنیان، به این شرکت ها یارانه دریافت خدمات آزمایشگاهی ارائه می کند.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، رضا اسدی‌فرد درباره اجرای طرح ارائه یارانه خدمات آزمایشگاهی به شرکت های دانش بنیان، عنوان کرد: شبکه آزمایشگاهی با هدف کمک به رشد و توسعه شرکت‌های دانش بنیان و فراهم کردن شرایط مناسب برای دریافت خدمات آزمایشگاهی مورد نیاز واحدهای تحقیق و توسعه آن‌ها، یارانه ۳۰ میلیون ریالی را به هر شرکت دانش بنیان تخصیص می‌دهد.

رئیس مرکز آزمایشگاهی فناوری‌های راهبردی معاونت علمی و فناوری افزود: شرکت‌های دانش بنیان برای استفاده از تخفیف ۳۰ درصدی در زمان دریافت خدمات آزمایشگاهی، با مراجعه به پایگاه اینترنتی شبکه آزمایشگاهی می توانند از شرایط دریافت این یارانه اطلاع یابند.

به گفته اسدی‌فرد، مهلت استفاده از اعتبار دریافت یارانه خدمات آزمایشگاهی برای شرکت های دانش بنیان، تا پایان اسفندماه ۹۸ تعیین شده است.

وی تصریح کرد: این طرح ذیل طرح های تخفیف ویژه بهار ۹۸ اجرایی می شود تا استفاده کنندگان از خدمات آزمایشگاهی در کشور دسترسی راحت تر و بی دغدغه تری به خدمات ازمایشگاهی مورد نیاز خود داشته باشند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.