برای دسترسی آسان شما عزیزان و اطلاع از آخرین مطالب سایت اپلیکیشن تک نوشت منتشر گردید.

صفحه دانلود

بخش خصوصی خدمات آزمایشگاهی را توسعه می‌دهد

مدیر شبکه آزمایشگاهی فناوری‌های راهبردی معاونت علمی گفت:بخش خصوصی می‌تواند در ارایه خدمات آزمایشگاهی مناسب، نقشی تاثیرگذار داشته باشد.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، رضا اسدی‌فرد با اشاره به حمایت ویژه از حضور بخش خصوصی و تأثیرگذاری آن در توسعه خدمات آزمایشگاهی، خاطرنشان کرد: بخش خصوصی یکی از بخش هایی است که می تواند به توسعه خدمات آزمایشگاهی در کشور کمک بزرگی کند و تنوع این خدمات را افزایش دهد.

مدیر شبکه آزمایشگاهی فناوری‌های راهبردی معاونت علمی و فناوری افزود: اگر بخش خصوصی، آزمایشگاهی راه‌اندازی می‌کند به دنبال کسب درآمد از آن است، به همین جهت بهره‌وری آن‎ها نسبت به آزمایشگاه‌های بخش دولتی بهتر است.

اسدی فرد تاکید کرد: آزمایشگاه‌های عضو شبکه باید به همه محققان و صنایع که به آنها مراجعه می‌کنند با رعایت استاندارد خدمات مناسب ارائه کنند.

به گفته وی، معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری بر اساس ارزیابی‌های دوره ای و رتبه آزمایشگاه‌ها حمایت‌هایی به منظور رفع خلاها و کمبودها و توسعه و تجهیز این آزمایشگاه‌ها ارائه می‌دهد.

مدیر شبکه آزمایشگاهی فناوری‌های راهبردی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، استانداردسازی خدمات، خرید قطعات مصرفی و جانبی، تعمیر، نگهداری و کالیبراسیون دستگاه‌ها و غیره را سرفصل‌های حمایتی معاونت علمی عنوان کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.