برای دسترسی آسان شما عزیزان و اطلاع از آخرین مطالب سایت اپلیکیشن تک نوشت منتشر گردید.

صفحه دانلود

دانشجویان خدمات آزمایشگاهی را با تخفیف دریافت می‌کنند

مدیر شبکه آزمایشگاهی فناوری‌های راهبردی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری گفت: دانشجویان می‌توانند از تخفیف ۲۰ درصدی خدمات آزمایشگاهی حوزه حمل‌ و نقل فضایی استفاده کنند.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، شبکه آزمایشگاهی فناوری‌های راهبردی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری که با هدف توسعه و افزایش کیفیت خدمات آزمایشگاهی در کشور راه‌اندازی شده است، تلاش کرده این خدمات را در تمام عرصه‌های علمی بسط دهد.

در حال حاضر فعالیت این شبکه بیش‌تر حوزه‌های علمی را در بر می‌گیرد حوزه‌هایی مانند فنی و مهندسی مانند مکانیک، مواد و متالورژی، برق و الکترونیک، شیمی، هوا فضا، معدن؛ حوزه محیط‌زیست، کشاورزی و گیاهان دارویی، حوزه‌های زیست‌فناوری و پزشکی مانند داروسازی، سلول‌های بنیادی، مهندسی بافت، حوزه‌های علوم شناختی و مغز، صنایع دستی، مواد غذایی و غیره.

در همین راستا شبکه آزمایشگاهی فناوری‌های راهبردی با توجه به اهمیت توسعه فناوری‌های فضایی در کشور اقدام به ارائه تخفیف ۲۰ درصدی این خدمات به دانشجویان کرده است.

«آزمایشگاه مرکزی پژوهشکده سامانه‌های حمل‌ونقل فضایی با هدف حمایت از پروژه‌های دانشجویی، برای تمامی دانشجویان تمامی دانشگاه‌های کشور، خدمات خود را با ۲۰ درصد تخفیف ارائه می‌دهد.»

رضا اسدی‌فرد با اشاره به این موضوع گفت: یکی از اهداف آزمایشگاه مرکزی پژوهشکده سامانه‌های حمل‌ونقل فضایی ارائه خدمات به بخش پژوهش در داخل کشور است. از این رو این آزمایشگاه اقدام به ارائه تخفیف ۲۰ درصدی برای تمامی دانشجویان دانشگاه‌های سراسر کشور کرده است.

وی افزود: این بخش آزمایشگاهی با مجموعه‌های مختلف صنعتی و پژوهشی از جمله صنایع هوا و فضا، نفت و گاز، پتروشیمی، نیروگاهی، کشتی‌سازی، خودرو، صنایع ریلی و طیف وسیعی از تولیدکنندگان مواد مصرفی جوشکاری، محصولات پلیمری، کامپوزیتی، مواد شیمیایی و شرکت‌های بازرسی شخص سوم ایرانی و خارجی همانند BV، DNV، GL، LR همکاری نزدیک و مستمر دارد.

بنا به گفته اسدی‌فرد، دانشجویان می‌توانند در این طرح از تخفیف ۲۰ درصدی استفاده از خدماتی مانند آزمایشگاه کروماتوگرافی، آزمایشگاه مشخصه‌یابی ذرات و کنترل کیفی مواد و آزمایشگاه آنالیز حرارتی استفاده کنند.

به گفته وی، دریافت خدمات آزمایشگاه خواص مکانیکی فلزات و ترکیبات پلیمری، آزمایشگاه آنالیز عنصری و ساختاری، آزمایشگاه بررسی‌های غیرمخرب، آزمایشگاه متالوگرافی و آزمایشگاه ارتعاشات و کنترل ابعادی از دیگر خدماتی است که در این طرح تخفیفی مدنظر است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.