برای دسترسی آسان شما عزیزان و اطلاع از آخرین مطالب سایت اپلیکیشن تک نوشت منتشر گردید.

صفحه دانلود

عملکرد اعضای شبکه آزمایشگاهی ۴۰ درصد رشد کرد

مدیر شبکه آزمایشگاهی فناوری‌های راهبردی معاونت علمی گفت: عملکرد اعضای این شبکه رشد ۴۰ درصدی را نشان می‌دهد این در حالی است که پیش از این، بسیاری از ظرفیت‌های این مراکز بلااستفاده می ماند.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، با نگاهی آماری به وضعیت موجود آزمایشگاه‌ها می‌توان به رشد ظرفیت این مراکز پی برد، در حال حاضر آزمایشگاه‌ها بیش از گذشته از ظرفیت خود استفاده می‌کنند و درآمد خود را افزایش داده‌اند.

رضا اسدی‌فرد، گفت: درآمدزایی مراکز عضو شبکه، توسعه سیستم‌های آزمایشگاهی و رضایت مردم از ارائه این خدمات، رشد کرده است. رشدی که می‌تواند زمینه‌ساز توسعه صنعت آزمایشگاهی در کشور شود.

وی گفت: شبکه آزمایشگاهی فناوری‌های راهبردی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در تعریفی که از وظایف خود کرده است، به طور سالیانه عملکرد مراکز عضو خود را بررسی و نقد می‌کند. با همین نگاه نیز در آخرین آماری که از این شبکه منتشر شده، بر رشد ۴۰ درصدی سالانه این مراکز تاکید شده است.

مدیر شبکه آزمایشگاهی فناوری‌های راهبردی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری تاکید کرد: بیشتر مراکز عضو شبکه با ارتقای خدمات خود توانسته‌اند رضایت ۶۰ درصدی مشتریان را جلب کنند. اتفاقی که پیش از این در کشور سابقه نداشت.

به گفته وی، درآمدزایی و افزایش درآمد موتور محرک همه بنگاه‌ها و مراکزی است که با سرمایه شخصی خود کاری را آغاز می‌کنند. رشد درآمد مراکز عضو شبکه آزمایشگاهی فناوری‌های رهبردی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری هم می‌تواند مسیری کوتاه و نتیجه‌بخش برای توسعه سیستم‌‍‌های آزمایشگاهی و افزایش رضایت مشتریان باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.