برای دسترسی آسان شما عزیزان و اطلاع از آخرین مطالب سایت اپلیکیشن تک نوشت منتشر گردید.

صفحه دانلود

اطلاعات ۱۴ هزار تجهیزات آزمایشگاهی در دسترس صنایع قرار گرفت

اطلاعات بیش از ۱۴ هزار تجهیزات آزمایشگاهی مستقر در ۳۱ استان کشور در پایگاه اینترنتی شبکه آزمایشگاهی منتشر شد.

به گزارش معاونت علمی و فناوری، یکی از خلاءهای موجود در صنایع نبود بخش تحقیقات و آزمایشگاه‌های تحقیقاتی است. بخشی که تاثیر زیادی در بالا بردن کیفیت و رفع نواقص موجود در این محصولات و خدمات دارند. اما دسترسی صنایع و پژوهشگران به این تجهیزات با انتشار اطلاعات ۱۴ هزار و ۵۰۰ تجهیز آزمایشگاهی تسهیل شد. تلاشی که می‌تواند به رونق صنایع کشور بیانجامد.

رضا اسدی فرد مدیر شبکه آزمایشگاهی فناوری‌های راهبردی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری با بیان اینکه اطلاعات بیش از ۱۴ هزار تجهیز آزمایشگاهی مستقر در ۳۱ استان کشور در پایگاه اینترنتی شبکه آزمایشگاهی منتشر شد، گفت: یکی از تلاش‌های شبکه آزمایشگاهی در این چند سال، تسهیل دسترسی به خدمات و محصولات آزمایشگاهی است اتفاقی که قرار است به افزایش کیفیت محصولات و خدمات ارائه شده در کشور منجر می‌شود.

به گفته وی، اطلاعات آزمایشگاه‌ ها و بیش از ۱۴ هزار تجهیز آزمایشگاهی مستقر در کشور روی سایت شبکه قرار گرفته است تا پژوهشگران و صنایع از این اطلاعات استفاده کنند. این اطلاعات در زمینه معرفی توانمندی ها و قابلیت های مراکز عضو شبکه و نوع تجهیزات موجود در کشور است.

اسدی فرد گفت: شبکه با هدف سامان دادن به فعالیت‌های حوزه آزمایشگاهی در کشور شکل گرفته است. مجموعه‌ای که در این چند سال با ارائه خدمات مختلف به مخاطبان خود توانسته خانواده خود را بزرگ و پرجمعیت کند تا با این کار خدمات آزمایشگاهی گسترده‌تری به جامعه ارائه شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.